EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM


Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM aquaball Powerhead 1212 (Kod: 1212010 )

Cena detaliczna:
107.01 zł ( )
taryfy wysyłki
Waga: 0.44 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
BONUS PUNKT
Za ten produkt dostaniesz: 149 BONUS PUNKT
Skorzystaj system rabatowy
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM AQUABALL Dla akwarium Wydajność
EHEIM AQUABALL-45 ( 2400020 ) 45 120-380
EHEIM AQUABALL-60 ( 2401020 ) 30-60 150-480
EHEIM AQUABALL-130 ( 2402020 ) 60-130 180-550
EHEIM AQUABALL-180 ( 2403020 ) 80-180 210-650
parametrsUstawienia EHEIM AQUABALL ( 1212010 ) :
Wydajność pompyWydajność pompy 210 - 650 (l/h)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 0.43 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 6.0 (Watt)
Średnica przyłączaŚrednica przyłącza strona tłocząca 19-27 (mm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Pompa wewnętrzna aquaball EHEIM Powerhead 1212 (1212010)

 

eheim aquaball power header

 

Sferyczna głowica z wylotem czystej, dobrze napowietrzonej wody

 

EHEIM aquaball 1212 to uniwersalna pompa przepływowa przeznaczona do wzmożenia cyrkulacji
wody lub napędu filtrów podżwirowych.

EHEIM aquaball Powerhead 1212

 

EHEIM aquaball Powerhead 1212 3d

 

EHEIM aquaball Powerhead 1212 intalation set

 

 

EHEIM Powerhead 1212 prefiltr

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.440 kg
Wymiary opakowania10.800cm x 9.500cm x 13.400 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy12120102400020240102024020202403020
EHEIM AQUABALL4560130180
Dla akwarium od (l)00306080
Dla akwarium do (l)04560130180
Wydajność pompy od (l/h)210120150180210
Wydajność pompy do (l/h)650380480550650
Pojemność filtracyjnych materialów (l)0.00000.00000.01800.03200.0460
Ilość koszyków / kontenerów (szt)00123
Wysokość podnoszenia (m)0.430.370.370.430.43
Zużycie energii max (Watt)6.05.05.06.06.0
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)19-27
Wysokość urządzenia (mm)150.0104.0160.0215.0270.0
Diameter urządzenia (mm)96.096.096.096.096.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktaktak
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM aquaball Powerhead 1212

W obecności 78% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
accessoriesAkcesoria:



comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.