EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM Aquaball 60 2401 (Kod: 2401020 )

PROMOCJA
EHEIM Aquaball 60 2401
Cena promocyjna:
131.11 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
taryfy wysyłki
Waga: 0.56 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM AQUABALL Dla akwarium Wydajność
EHEIM AQUABALL-45 ( 2400020 ) 45 120-380
EHEIM AQUABALL-130 ( 2402020 ) 60-130 180-550
EHEIM AQUABALL-180 ( 2403020 ) 80-180 210-650
EHEIM AQUABALL- ( 1212010 ) 210-650
parametrsUstawienia EHEIM AQUABALL 60 ( 2401020 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 30 do 60 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 150 - 480 (l/h)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 0.0180 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 1 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 0.37 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 5.0 (Watt)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Filtr wewnętrzny EHEIM Aquaball 60 2401 (2401020)

 

Sferyczna głowica z wylotem czystej, dobrze napowietrzonej wody.


W zestawie komplet wkładów filtracyjnych.

 

 

eheim aquabal

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.560 kg
Wymiary opakowania10.600cm x 9.500cm x 22.300 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy12120102400020240102024020202403020
EHEIM AQUABALL4560130180
Dla akwarium od (l)00306080
Dla akwarium do (l)04560130180
Wydajność pompy od (l/h)210120150180210
Wydajność pompy do (l/h)650380480550650
Pojemność filtracyjnych materialów (l)0.00000.00000.01800.03200.0460
Ilość koszyków / kontenerów (szt)00123
Wysokość podnoszenia (m)0.430.370.370.430.43
Zużycie energii max (Watt)6.05.05.06.06.0
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)19-27
Wysokość urządzenia (mm)150.0104.0160.0215.0270.0
Diameter urządzenia (mm)96.096.096.096.096.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM Aquaball 60 2401
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM Aquaball 60 2401 :
Wkład gąbkowy Wkład gąbkowy - 2618080
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2616085
Wkład perlonowy Wkład perlonowy - 2616080
Wkład gąbkowy z aktywnym węglem Wkład gąbkowy z aktywnym węglem - 2628080
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM Aquaball 60 2401

W obecności 94% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM Aquaball 60 2401 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM
accessoriesAkcesoria:



comments Komentarze
jasinskimateusz, 13.12.2017
świetny filtr, prosty montaż, bardzo cichy. Razem z deszczownicą idealnie spisuje się w moim akwarium 54l. Na plus szybka dostawa i obsługa.
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.