EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM biopower 200 2412 (Kod: 2412020 )

PROMOCJA
EHEIM biopower 200 2412
Cena promocyjna:
189.97 zł ( )
188.06 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
taryfy wysyłki
Waga: 0.9 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM BIOPOWER Dla akwarium Wydajność
EHEIM BIOPOWER-160 ( 2411020 ) 80-160 180-550
EHEIM BIOPOWER-240 ( 2413020 ) 160-240 280-750
parametrsUstawienia EHEIM BIOPOWER 200 ( 2412020 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 100 do 200 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 210 - 650 (l/h)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 0.0530 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 3 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 0.43 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 6.0 (Watt)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
media
description Opis towary

Filtr wewnętrzny EHEIM biopower 200 2412 (2412020)

 

Pierwszy filtr wewnętrzny z technologią filtracji wielowarstwowej stosowanej w filtrach zewnętrznych.

 

 

EHEIM biopower 200

Biopower – najwyższa wydajność wśród filtrów wewnętrznych.


- Wielowarstwowa filtracja zupełnie jak w filtrach zewnętrznych
- Modułowa konstrukcja ze szczelnymi koszykami filtracyjnymi wypełnionymi EHEIM SUBSTRATpro a koszyk wlotowy zawiera wkład gąbkowy
- Funkcja Easy-Klick dla łatwego łączenia i rozłączania koszyków filtracyjnych jednym naciśnięciem
- Wyposażony w wydajny dyfuzor z szeroką dyszą wylotową zapewniający mocne napowietrzanie media+ w zestawie komplet wkładów filtracyjnych

 

 

eheim biopower substart pro

 

eheim biopower 200 odwrócenie

 

eheim biopower instalation set

 

eheim biopower4

 

eheim biopoweer 200 modul

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.900 kg
Wymiary opakowania10.600cm x 12.000cm x 30.000 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy241102024120202413020
EHEIM BIOPOWER160200240
Dla akwarium od (l)80100160
Dla akwarium do (l)160200240
Wydajność pompy od (l/h)180210280
Wydajność pompy do (l/h)550650750
Pojemność filtracyjnych materialów (l)0.03800.05300.0680
Ilość koszyków / kontenerów (szt)234
Wysokość podnoszenia (m)0.430.430.60
Zużycie energii max (Watt)6.06.08.0
Wysokość urządzenia (mm)215.0270.0325.0
Diameter urządzenia (mm)96.096.096.0
Akwarium słodkowodnetaktaktak
Akwarium morskietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM biopower 200 2412
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM biopower 200 2412 :
Wkład gąbkowy Wkład gąbkowy - 2618080
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2618060

Wypełnia wykorzystane w EHEIM biopower 200 2412 :
EHEIM SubstratPro EHEIM SubstratPro - 0.50 litr
EHEIM biopower 200 2412 łącznie z wkładami filtracyjnymi + zestaw media.
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM biopower 200 2412

W obecności 88% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM biopower 200 2412 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM
accessoriesAkcesoria:



comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.