EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM ecco pro 200 2034 (Kod: 2034020 )

PROMOCJA
EHEIM ecco pro 200 2034
Cena promocyjna:
411.99 zł ( )
397.01 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
plus koszty wysyłki :   19.00zł
taryfy wysyłki
Waga: 3.4 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM ECCO PRO Dla akwarium Wydajność
EHEIM ECCO PRO-130 ( 2032020 ) 60-130 500
EHEIM ECCO PRO-300 ( 2036020 ) 160-300 750
parametrsUstawienia EHEIM ECCO PRO 200 ( 2034020 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 100 do 200 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 600 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 4.0000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 2.3000 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 2 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 1.40 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 5.0 (Watt)
Średnica przyłączaŚrednica przyłącza strona ssąca 12-16 ,
strona tłocząca 12-16 (mm)
Wysokość montażuWysokość montażu 150 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
media
description Opis towary

Filtr zewnętrzny EHEIM ecco pro 200 2034 (2034020)

Filtr zewnętrzny EHEIM ECCO PRO 200 2034

 Ekologiczny model oszczędzający energię.


Eheim eccopro save energy

EHEIM ECCO PRO 200 2034

 

EHEIM ecco pro 200

- Doskonała filtracja biologiczna i mechaniczna dzięki optymalnemu przepływowi wody
- Bardzo cicha praca dzięki ceramicznym ośkom i tulejom
- Bardzo wytrzymała, polimerowa uszczelka głowicy filtra

 

Akcesoria w zestawie
2 x zamykane zawory. Kolanko wylotowe, rurka ssąca, wąż EHEIM, akcesoria startowe.

 EHEIM ECCO PRO 200 2034

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem3.400 kg
Wymiary opakowania18.400cm x 23.500cm x 42.200 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy203202020340202036020
EHEIM ECCO PRO130200300
Dla akwarium od (l)60100160
Dla akwarium do (l)130200300
Wydajność pompy do (l/h)500600750
Pojemność zbiornika filtra (l)3.00004.00005.0000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)1.50002.30003.1000
Ilość koszyków / kontenerów (szt)123
Wysokość podnoszenia (m)1.401.401.90
Zużycie energii max (Watt)5.05.08.0
Wysokość montażu (cm)150150150
Średnica przyłącza strona ssąca (mm)12-1612-1612-16
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)12-1612-1612-16
Wysokość urządzenia (mm)298.0355.0416.0
Diameter urządzenia (mm)205.0205.0205.0
Akwarium słodkowodnetaktaktak
Akwarium morskietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM ecco pro 200 2034
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM ecco pro 200 2034 :
Zestaw wkładów Zestaw wkładów - 2616320

Wypełnia wykorzystane w EHEIM ecco pro 200 2034 :
EHEIM MechPro EHEIM MechPro - 1 litr
EHEIM SubstratPro EHEIM SubstratPro - 1 litr
EHEIM ecco pro 200 2034 łącznie z wkładami filtracyjnymi + zestaw media.
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM ecco pro 200 2034

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM ecco pro 200 2034 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM
accessoriesAkcesoria:



comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.