EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM eXperience 150 2422 (Kod: 2422020 )

PROMOCJA
EHEIM eXperience 150 2422
Cena promocyjna:
414.69 zł ( )
368.84 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
plus koszty wysyłki :   19.00zł
taryfy wysyłki
Waga: 3.87 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM eXperience Dla akwarium Wydajność
EHEIM eXperience-250 ( 2424020 ) 120-250 700
EHEIM eXperience-250 ( 2124020 ) 120-250 700
EHEIM eXperience-350 ( 2426020 ) 180-350 1050
parametrsUstawienia EHEIM eXperience 150 ( 2422020 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 80 do 150 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 500 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 5.0000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 2.3000 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 2 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 1.30 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 8.0 (Watt)
Średnica przyłączaŚrednica przyłącza strona ssąca 12-16 ,
strona tłocząca 12-16 (mm)
Wysokość montażuWysokość montażu 180 (cm)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 178.0 x 178.0 x 290.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
media
description Opis towary

Filtr zewnętrzny EHEIM eXperience 150 2422 (2422020)

 

Podstawowy model filtra zewnętrznego o kwadratowym kształcie.

 

Filtr zewnętrzny EHEIM eXperience 150 2422 (2422020)

Podstawa w kształcie kwadratu dla zwiększenia pojemności filtracyjnej i stabilności
Odpinane przyłącze węży z zamykanymi jedną dźwignią zaworami
Wyjmowane koszyki na wkłady filtracyjne ze składanymi uchwytami dla łatwej obsługi

 

Akcesoria w zestawie
Deszczownica, rurka ssąca, rurka wylotowa, wąż EHEIM, akcesoria startowe

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem3.870 kg
Wymiary opakowania19.400cm x 26.400cm x 33.500 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy2124020242202024240202426020
EHEIM eXperience250150250350
Dla akwarium od (l)12080120180
Dla akwarium do (l)250150250350
Wydajność pompy do (l/h)7005007001050
Pojemność zbiornika filtra (l)6.00005.00006.00009.0000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)3.00002.30003.00004.9000
Ilość koszyków / kontenerów (szt)2222
Wysokość podnoszenia (m)1.501.301.502.00
Zużycie energii max (Watt)8.08.08.025.0
Moc grzałki (Watt)150.00.00.00.0
Wysokość montażu (cm)180180180180
Średnica przyłącza strona ssąca (mm)12-1612-1612-1616-22
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)12-1612-1612-1616-22
Wysokość urządzenia (mm)340.0290.0340.0375.0
Czerokość urządzenia (mm)178.0178.0178.0210.0
Głębokość urządzenia (mm)178.0178.0178.0210.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktak
Akwarium morskienietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM eXperience 150 2422
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM eXperience 150 2422 :
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2616221
Wkład perlonowy Wkład perlonowy - 2616225
Wkład gąbkowy z aktywnym węglem Wkład gąbkowy z aktywnym węglem - 2628220
Zestaw wkładów Zestaw wkładów - 2616220
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM eXperience 150 2422

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM eXperience 150 2422 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM
accessoriesAkcesoria:



comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.