EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM eXperience 350 2426 (Kod: 2426020 )

PROMOCJA
EHEIM eXperience 350 2426
Cena promocyjna:
750.25 zł ( )
644.88 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
taryfy wysyłki
Waga: 6.21 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM eXperience Dla akwarium Wydajność
EHEIM eXperience-150 ( 2422020 ) 80-150 500
EHEIM eXperience-250 ( 2424020 ) 120-250 700
EHEIM eXperience-250 ( 2124020 ) 120-250 700
parametrsUstawienia EHEIM eXperience 350 ( 2426020 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 180 do 350 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 1050 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 9.0000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 4.9000 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 2 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 2.00 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 25.0 (Watt)
Średnica przyłączaŚrednica przyłącza strona ssąca 16-22 ,
strona tłocząca 16-22 (mm)
Wysokość montażuWysokość montażu 180 (cm)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 210.0 x 210.0 x 375.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
media
description Opis towary

Filtr zewnętrzny EHEIM eXperience 350 2426 (2426020)

 

Podstawowy model filtra zewnętrznego o kwadratowym kształcie.


Filtr zewnętrzny EHEIM eXperience 350 2426 (2426020)

Podstawa w kształcie kwadratu dla zwiększenia pojemności filtracyjnej i stabilności.
Odpinane przyłącze węży z zamykanymi jedną dźwignią zaworami.
Wyjmowane koszyki na wkłady filtracyjne ze składanymi uchwytami dla łatwej obsługi.


Akcesoria w zestawie
Deszczownica, rurka ssąca, rurka wylotowa, wąż EHEIM, akcesoria startowe

 

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem6.210 kg
Wymiary opakowania22.500cm x 30.500cm x 43.000 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy2124020242202024240202426020
EHEIM eXperience250150250350
Dla akwarium od (l)12080120180
Dla akwarium do (l)250150250350
Wydajność pompy do (l/h)7005007001050
Pojemność zbiornika filtra (l)6.00005.00006.00009.0000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)3.00002.30003.00004.9000
Ilość koszyków / kontenerów (szt)2222
Wysokość podnoszenia (m)1.501.301.502.00
Zużycie energii max (Watt)8.08.08.025.0
Moc grzałki (Watt)150.00.00.00.0
Wysokość montażu (cm)180180180180
Średnica przyłącza strona ssąca (mm)12-1612-1612-1616-22
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)12-1612-1612-1616-22
Wysokość urządzenia (mm)340.0290.0340.0375.0
Czerokość urządzenia (mm)178.0178.0178.0210.0
Głębokość urządzenia (mm)178.0178.0178.0210.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktak
Akwarium morskienietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM eXperience 350 2426
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM eXperience 350 2426 :
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2616261
Wkład perlonowy Wkład perlonowy - 2616265
Wkład gąbkowy z aktywnym węglem Wkład gąbkowy z aktywnym węglem - 2628260
Zestaw wkładów Zestaw wkładów - 2616260
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM eXperience 350 2426

W obecności 98% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM eXperience 350 2426 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.