EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM


Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM Liberty 75 2040 (Kod: 2040020 )

PROMOCJA
EHEIM Liberty 75 2040
Cena promocyjna:
85.61 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
taryfy wysyłki
Waga: 0.6 Kg
Dostępne
Gwarancja 2 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM LIBERTY Dla akwarium Wydajność
EHEIM LIBERTY-130 ( 2041020 ) 130 220-570
EHEIM LIBERTY-200 ( 2042020 ) 200 320-760
parametrsUstawienia EHEIM LIBERTY 75 ( 2040020 ) :
Dla akwariumDla akwarium do 75 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 150 - 380 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 0.6000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 0.0240 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 1 (szt)
Zużycie energiiZużycie energii 2.4 (Watt)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 105.0 x 135.0 x 180.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Filtr przelewowy EHEIM Liberty 75 2040 (2040020)

 

Kompletny filtr przelewowy. Natychmiast gotowy do pracy.

 

- media+: Zawiera wkłady filtrujące.
- Nowa duża gąbka filtra zapewnia wysoką wydajność filtracji biologicznej i długą żywotność. Gąbka może być wyjmowana do czyszczenia.
- Wiele możliwości filtracyjnych przy użyciu różnych wkładów.
- Gotowy do natychmiastowego użycia
- Zalecany dla zbiorników hodowlanych, kwarantannowych, kotników itp. Wkład na wejściu nr art. 2615270
- Regulowana rurka wlotowa.

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.600 kg
Wymiary opakowania13.900cm x 11.300cm x 18.900 cm
Produkcja
CNCN
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 2 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy204002020410202042020
EHEIM LIBERTY75130200
Dla akwarium do (l)75130200
Wydajność pompy od (l/h)150220320
Wydajność pompy do (l/h)380570760
Pojemność zbiornika filtra (l)0.60001.00001.3000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)0.02400.04000.0650
Ilość koszyków / kontenerów (szt)134
Zużycie energii max (Watt)2.43.04.0
Wysokość urządzenia (mm)180.0180.0180.0
Czerokość urządzenia (mm)105.0145.0195.0
Głębokość urządzenia (mm)135.0135.0135.0
Akwarium słodkowodnetaktaktak
Akwarium morskietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM Liberty 75 2040
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM Liberty 75 2040 :
Wkład gąbkowy Wkład gąbkowy - 2617401
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2617411
Wkład gąbkowy z aktywnym węglem Wkład gąbkowy z aktywnym węglem - 2628401
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM Liberty 75 2040

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Patrz dokumentacja producenta do

по EHEIM Liberty 75 2040 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.