EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM


Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM Liberty 130 2041 (Kod: 2041020 )

PROMOCJA
EHEIM Liberty 130 2041
Cena promocyjna:
99.01 zł ( )
97.50 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
plus koszty wysyłki :   16.00zł
taryfy wysyłki
Waga: 0.73 Kg
Dostępne
Gwarancja 2 lata
Ilość:

other_model Inne modele
EHEIM LIBERTY Dla akwarium Wydajność
EHEIM LIBERTY-75 ( 2040020 ) 75 150-380
EHEIM LIBERTY-200 ( 2042020 ) 200 320-760
parametrsUstawienia EHEIM LIBERTY 130 ( 2041020 ) :
Dla akwariumDla akwarium do 130 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 220 - 570 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 1.0000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 0.0400 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 3 (szt)
Zużycie energiiZużycie energii 3.0 (Watt)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 145.0 x 135.0 x 180.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Filtr przelewowy EHEIM Liberty 130 2041 (2041020)

 

Kompletny filtr przelewowy. Natychmiast gotowy do pracy.

 

- media+: Zawiera wkłady filtrujące.
- Nowa duża gąbka filtra zapewnia wysoką wydajność filtracji biologicznej i długą żywotność. Gąbka może być wyjmowana do czyszczenia.
- Wiele możliwości filtracyjnych przy użyciu różnych wkładów.
- Gotowy do natychmiastowego użycia
- Zalecany dla zbiorników hodowlanych, kwarantannowych, kotników itp. Wkład na wejściu nr art. 2615270
- Regulowana rurka wlotowa.

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.730 kg
Wymiary opakowania13.900cm x 15.500cm x 18.900 cm
Produkcja
CNCN
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 2 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy204002020410202042020
EHEIM LIBERTY75130200
Dla akwarium do (l)75130200
Wydajność pompy od (l/h)150220320
Wydajność pompy do (l/h)380570760
Pojemność zbiornika filtra (l)0.60001.00001.3000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)0.02400.04000.0650
Ilość koszyków / kontenerów (szt)134
Zużycie energii max (Watt)2.43.04.0
Wysokość urządzenia (mm)180.0180.0180.0
Czerokość urządzenia (mm)105.0145.0195.0
Głębokość urządzenia (mm)135.0135.0135.0
Akwarium słodkowodnetaktaktak
Akwarium morskietaktaktak
Filtry gąbkowe są w komplecie EHEIM Liberty 130 2041
( za wyjątkiem dodatkowych - węgl, fosfat ta innych. ).

mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM Liberty 130 2041 :
Wkład gąbkowy Wkład gąbkowy - 2617401
Wkład gąbkowy wstępny Wkład gąbkowy wstępny - 2617411
Wkład gąbkowy z aktywnym węglem Wkład gąbkowy z aktywnym węglem - 2628401
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM Liberty 130 2041

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Patrz dokumentacja producenta do

по EHEIM Liberty 130 2041 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.