EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM pump streamON+ 9500 (Kod: 1182220 )

Cena detaliczna:
381.22 zł ( )
taryfy wysyłki
Waga: 0.7 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
BONUS PUNKT
Za ten produkt dostaniesz: 529 BONUS PUNKT
Skorzystaj system rabatowy
Ilość:

parametrsUstawienia EHEIM streamON+ 9500 ( 1182220 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 350 do 500 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 6500 - 9500 (l/h)
Zużycie energiiZużycie energii 12.0 (Watt)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Pompa strumieniowa EHEIM pump streamON+ 9500

+ idealna do symulacji naturalnych ruchów wody
+ optymalna cyrkulacja wody
+ naturalny, delikatny przepływ
+ zwiększenie zawartości tlenu w akwarium
+ bezpieczne mocowanie za pomocą uchwytu magnetycznego
+ nowe przeguby kulowe umożliwiają bardzo elastyczne dopasowanie
+ wyjątkowo cicha i łatwa w utrzymaniu
+ niskie zużycie energii i wysoka wydajność energetyczna

 

W akwariach morskich pompa strumieniowa generuje naturalne zawirowania i prądy wodne występujące na rafie koralowej. Prądy te zapewniają koralowcom dostęp do składników odżywczych (fitoplankton, zooplankton, rozpuszczone składniki odżywcze i tlen) i jednocześnie usuwają produkty przemian metabolicznych. Ponadto dzięki ciągłej cyrkulacji wody uzyskuje się
wyższe natlenienie.

 W akwariach słodkowodnych użycie pompy strumieniowej poprawia jakość środowiska poprzez lepsze jego natlenienie. Wiele gatunków ryb tropikalnych takich jak pielęgnice z Malawi i Tanganiki, pielęgnice amerykańskie, sumy i bocje reagują bardzo pozytywnie na tworzenie podobnych do występujących w naturalnych warunkach prądów wodnych. Zwiększa to też
komfort ich życia.

Dane techniczne EHEIM pump streamON+ 9500:

Do akwariów: 350 - 500 l
Wydajność pompy: 9500 l/h
Zużycie energii: 12 Watt
Uchwyt magnetyczny do grubości szkła: 6-12 mm
Długość kabla: 2,0 m
Wymiary: 138x70x88 mm

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.700 kg
Wymiary opakowania10.000cm x 15.000cm x 15.000 cm
Produkcja
ITIT
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy108022010812201082220118022011812201182220
EHEIM streamON+200040005000350065009500
Dla akwarium od (l)00035150350
Dla akwarium do (l)200350500200350500
Wydajność pompy od (l/h)000150035006500
Wydajność pompy do (l/h)200040005000350065009500
Zużycie energii min (Watt)0.00.00.00.06.00.0
Zużycie energii max (Watt)3.05.08.02.50.012.0
Wysokość urządzenia (mm)62.090.090.00.00.00.0
Czerokość urządzenia (mm)46.061.061.00.00.00.0
Głębokość urządzenia (mm)75.085.085.00.00.00.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktaktaktak
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM pump streamON+ 9500

W obecności 0% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.