EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM professionel 3 1200XL 2080 (Kod: 2080010 )

PROMOCJA
EHEIM professionel 3 1200XL 2080
Cena promocyjna:
1 594.45 zł ( )
1 532.30 zł ( )
Promocjna cena tylko do końca miesiąca!
taryfy wysyłki
Waga: 16.847 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
Ilość:

other_model Inne modele
parametrsUstawienia EHEIM PROFESSIONEL 3 1200 ( 2080010 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 400 do 1200 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 1700 (l/h)
Pojemność zbiornika filtraPojemność zbiornika filtra 25.0000 (l)
Pojemność filtracyjnych materialówPojemność filtracyjnych materialów 13.5000 (l)
Ilość koszyków / kontenerówIlość koszyków / kontenerów 4 (szt)
Wysokość podnoszeniaWysokość podnoszenia 2.60 (m)
Zużycie energiiZużycie energii 25.0 (Watt)
Średnica przyłączaŚrednica przyłącza strona ssąca 16-22 ,
strona tłocząca 16-22 (mm)
Wysokość montażuWysokość montażu 180 (cm)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 330.0 x 330.0 x 567.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Filtr zewnętrzny EHEIM professionel 3 1200XL 2080 (2080010)

Filtr zewnętrzny EHEIM PROFESSIONEL3 1200XL 2080 (2080010)

Najwyższy poziom techniczny, jakość i duży komfort użytkowania.

 

 

 

Wypelnienia do filtra nie zawiera, tylko gabki!!!


Potrójne przyłącze węży ( 2 x wlotowe, 1 x wylotowe) zapewniające idealną cyrkulację wody w dużym akwarium (1200XL)
Przeprojektowana głowica 1200XL gwarantuje ekstremalnie cichą pracę
Cechy użytkowe: wbudowane uchwyty, rolki transportowe, 4 mocne zapięcia, wielofunkcyjny adapter
Wskaźnik pracy i przepływu (1200XL)
Regulowana wydajność pompy

 

 

 

budowa EHEIM PROFESSIONEL3 1200XL 2080 (2080010)

 

eheim 2080 opcja

 

eheim-2080 instalacja

 

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem12.910 kg
Wymiary opakowania38.000cm x 38.000cm x 70.000 cm
Produkcja
DEDE
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy2071020207302020750202080010
EHEIM PROFESSIONEL 32503506001200
Dla akwarium od (l)120180240400
Dla akwarium do (l)2503506001200
Wydajność pompy do (l/h)950105012501700
Pojemność zbiornika filtra (l)6.10007.40009.200025.0000
Pojemność filtracyjnych materialów (l)3.50005.00006.500013.5000
Ilość koszyków / kontenerów (szt)2344
Wysokość podnoszenia (m)1.501.801.802.60
Zużycie energii max (Watt)12.016.016.025.0
Wysokość montażu (cm)180180180180
Średnica przyłącza strona ssąca (mm)16-2216-2216-2216-22
Średnica przyłącza strona tłocząca (mm)16-2216-2216-2216-22
Wysokość urządzenia (mm)358.0398.0453.0567.0
Czerokość urządzenia (mm)238.0238.0238.0330.0
Głębokość urządzenia (mm)244.0244.0244.0330.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktak
mediaset for filtr Materiały filtracyjne do EHEIM professionel 3 1200XL 2080 :
Zestaw wkładów Zestaw wkładów - 2616802

Wypełnia wykorzystane w EHEIM professionel 3 1200XL 2080 :
EHEIM MECH EHEIM MECH - 4 litr
EHEIM SubstratPro EHEIM SubstratPro - 8 litr
Do pełnej funkcjonalności filtra EHEIM professionel 3 1200XL 2080 należy dokupić zestaw media!
mediaset

Osobno zestaw MediaSet - 2520800

Skład EHEIM MediaSet 2520800 :

Wklady gąbkowe oraz MEDIA:


EHEIM MECH EHEIM MECH - 4 litr
EHEIM SubstratPro EHEIM SubstratPro - 8 litr

Zestaw wypełnienia EHEIM MediaSet 2520800 przeznaczone do filtrów:
EHEIM professionel 3 1200XL 2080
EHEIM professionel 3 1200XLT 2180
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM professionel 3 1200XL 2080

W obecności 92% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM professionel 3 1200XL 2080 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.