EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

EHEIM streamON+ 5000 (Kod: 1082220 )

Cena detaliczna:
452.46 zł ( )
taryfy wysyłki
Waga: 0.259 Kg
Na zamówienie 30-45 dni
Gwarancja 3 lata
BONUS PUNKT
Za ten produkt dostaniesz: 510 BONUS PUNKT
Skorzystaj system rabatowy
Ilość:

other_model Inne modele
parametrsUstawienia EHEIM streamON+ 5000 ( 1082220 ) :
Dla akwariumDla akwarium do 500 (l)
Wydajność pompyWydajność pompy 5000 (l/h)
Zużycie energiiZużycie energii 8.0 (Watt)
Czerokość, Głębokość, Wysokość urządzeniaCzerokość x Głębokość x Wysokość urządzenia 61.0 x 85.0 x 90.0 (cm)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary
Pompa strumieniowa EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

 

Pompa strumieniowa EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

budowa EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

Eheim StramOn - seria kompaktowych pomp strumieniowych.

regulacja EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

Mocowane przy użyciu magnesu

magnes EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

 

•    Kompaktowe i praktyczne
•    Optymalna cyrkulacja wody i wzmocnienie natlenienia
•    Naturalny, delikatny przepływ
•    Tworzenie naturalnych warunków środowiskowych
•    Wiele możliwości umiejscowienia dzięki obrotowemu mocowaniu
•    3D, obrotowe w zakresie 180 stopni
•    Wyjątkowo ciche i bezobsługowe
•    Niskie zużycie energii połączone z wysoką wydajnością
•    Pewne i bezpieczne

 

 W akwariach morskich pompa strumieniowa generuje naturalne zawirowania i prądy wodne występujące na rafie koralowej. Prądy te zapewniają koralowcom dostęp do składników odżywczych (fitoplankton, zooplankton, rozpuszczone składniki odżywcze i tlen) i jednocześnie usuwają produkty przemian metabolicznych. Ponadto dzięki ciągłej cyrkulacji wody uzyskuje się
wyższe natlenienie.

 

 W akwariach słodkowodnych użycie pompy strumieniowej poprawia jakość środowiska poprzez lepsze jego natlenienie. Wiele gatunków ryb tropikalnych takich jak pielęgnice z Malawi i Tanganiki, pielęgnice amerykańskie, sumy i bocje reagują bardzo pozytywnie na tworzenie podobnych do występujących w naturalnych warunkach prądów wodnych. Zwiększa to też


regulacja wody EHEIM streamON+ 5000 (1082220)

eheim streamon plus

 

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem0.000 kg
Wymiary opakowania8.300cm x 11.500cm x 16.300 cm
Produkcja
ITIT
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy108022010812201082220118022011812201182220
EHEIM streamON+200040005000350065009500
Dla akwarium od (l)00035150350
Dla akwarium do (l)200350500200350500
Wydajność pompy od (l/h)000150035006500
Wydajność pompy do (l/h)200040005000350065009500
Zużycie energii min (Watt)0.00.00.00.06.00.0
Zużycie energii max (Watt)3.05.08.02.50.012.0
Wysokość urządzenia (mm)62.090.090.00.00.00.0
Czerokość urządzenia (mm)46.061.061.00.00.00.0
Głębokość urządzenia (mm)75.085.085.00.00.00.0
Akwarium słodkowodnetaktaktaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktaktaktak
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

EHEIM streamON+ 5000

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM
download pagesManual od producenta
eheim_manual_pdf

Dokumentacja producenta w języku polskim do

EHEIM streamON+ 5000 w PDF-ie

eheim_all_manual_pdfBiblioteka manuals producenta wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.