EHEIM w Polsce

Tematyczny sklep internetowy sprzętu EHEIM

Reklama
image_Zaloguj

Koszyk

0 Produkty - 0.00 zł

Porównanie

0 Produkty - 0.00 zł

Eheim thermopreset 50 (Kod: 3652010 )

Cena detaliczna:
92.07 zł ( )
taryfy wysyłki
Waga: 1.87 Kg
Dostępne
Gwarancja 3 lata
BONUS PUNKT
Za ten produkt dostaniesz: 104 BONUS PUNKT
Skorzystaj system rabatowy
Ilość:

parametrsUstawienia EHEIM Thermopreset 50 ( 3652010 ) :
Dla akwariumDla akwarium od 25 do 60 (l)
Moc grzałkiMoc grzałki 50.0 (Watt)
Akwarium słodkowodneAkwarium słodkowodne tak
Akwarium morskieAkwarium morskie tak
description Opis towary

Grzałka Eheim thermopreset 50W (3652010) - automatyczna gżałka do akwarium 50 watt z termostatem, który jest wyregulowany na stalą temperaturę 25 ° C ± 1 ° C.

Aby osiągnąć temperaturę wody 25 ° C ± 1 ° C, temperatura powietrza nie powinna spaść poniżej 18 ° C.

Elektroniczny system sterowania zapewnia wysoką dokładność temperatury, element grzejny o wysokiej wydajności zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła.

Grzejnik EHEIM Thermopreset różni się od EHEIM ThermoControl ze względu na dodatkowe plastikowe zabezpieczenie, które zapewnia wysoką mechaniczną ochronę. Wyposażona w diodę LED do wskazania ogrzewanit i zabezpieczenie przed pracą na sucho.

ap_parametrsDodatkowe szczegóły:
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga produkty razem z opakowaniem1.870 kg
Wymiary opakowania24.500cm x 8.100cm x 4.200 cm
Produkcja
ITIT
Do sprzedaży na rynku
EUREUR
Gwarancja na produktGwarancja 3 lata
Certyfikat na produktCertyfikat
compare_modelPorównaj opcje:
Numer katalogowy3652010365401036560103657010
EHEIM Thermopreset50100150200
Dla akwarium od (l)25100200300
Dla akwarium do (l)60150300400
Moc grzałki (Watt)50.0100.0150.0200.0
Wysokość urządzenia (mm)168.5183.5223.5253.5
Diameter urządzenia (mm)28.228.228.228.2
Akwarium słodkowodnetaktaktaktak
Akwarium morskietaktaktaktak
spares pagesCzęści zamienne
сервис

Części zamienne do

Eheim thermopreset 50

W obecności 100% części do tego urządzenia.

eheim_spare_pdf Części zamienne do
w PDF-ie
eheim_all_spare_htmlStrony serwisowe wszystkich produktów EHEIM

comments Komentarze
Zaloguj się by zostawić komentarz.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądark Informacja o cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.